Pojazd członowy

Zwany również busem, występujący z zabudową stałą, lub w postaci plandeki. W zależności od konstrukcji mogący zabrać do 12 palet euro oraz półtorej tony ładunku. Możliwe jest także dodatkowe wyposażenie w postaci windy samozaładowczej, czy też wózka paletowego.

 

 

Długość:

4,2 m

Szerokość:

2,2 m

Wysokość:

2,1 m

Ładowność:

1,2 t

Kubatura:

19,4 m3

Samochód ciężarowy

W środowisku transportowym określany także mianem solówki. Podobnie jak bus, występuje w zabudowie stałej, lub z plandeką i może posiadać ułatwiającą załadunek oraz rozładunek windę oraz wózek paletowy. Jest w stanie przewieźć do 22 palet euro i w zależności od przeznaczenia, nawet kilkanaście ton ładunku.

Długość:

7,2 m

Szerokość:

2,4 m

Wysokość:

2,5 m

Ładowność:

9 t

Kubatura:

43,2 m3

Ciągnik siodłowy – naczepa firanka

Ciągnik przystosowany jest do poruszania się z naczepą. Standardowa naczepa może zabrać 33 palety euro przy maksymalnej wadze ładunku do 24 ton. Występuje także w odmianie nazywanej megą, która to przewieźć może ładunek o wysokości do 3 metrów.

Długość:

13,6 m

Szerokość:

2,45 m

Wysokość:

2,7 m (Mega 3m)

Ładowność:

24 t

Kubatura:

89,95 -99,95 m3

Samochód ciężarowy + przyczepa

Przyczepa jest w stanie niemalże podwoić możliwości załadunkowe samochodu ciężarowego, jeżeli chodzi o powierzchnię ładunku. Taka konfiguracja, zwana również zestawem przestrzennym, lub tandemem, zabrać może nawet 38 palet euro.

Długość:

7,2 + 7,2 m

Szerokość:

2,45 m

Wysokość:

2,7 m (Mega 3m)

Ładowność:

3-24 t

Kubatura:

do 120 m3

Ciągnik siodłowy – naczepa odkryta

Ciągnik przystosowany jest do poruszania się z naczepą.  Naczepa odkryta z burtami może bez problemu przewieźć 33 palety euro tak samo jak standardowa firanka. Z uwagi na odkrytą przestrzeń, wraz z odpowiednimi zezwoleniami, wykorzystywana jest także do przewozu większych ładunków pod kątem wymiarów oraz ciężaru.

Długość:

13,6 m

Szerokość:

2,5 m

Wysokość:

1,2 m (od podłoża)
(MEGA 0,8)

Ładowność:

24 t

Pojazd nienormatywny

Pojazd nienormatywny to pojazd lub zespół pojazdów, którego naciski osi wraz z ładunkiem lub bez ładunku są większe od dopuszczalnych, przewidzianych dla danej drogi w przepisach o drogach publicznych, lub którego wymiary lub rzeczywista masa całkowita wraz z ładunkiem lub bez niego są większe od dopuszczalnych.

Długość:

do 120 m

Szerokość:

do 6 m

Wysokość:

0.8m (od podłoża)

Ładowność:

80 t

Wywrotka

Dzięki wieloletniej praktyce i wykwalifikowanej kadrze kierowców możemy sprostać najcięższym zleceniom przy wywozie materiałów sypkich, takich jak ziemia, piasek czy gruz. Wszystkie nasze wywrotki posiadają aktualne badania techniczne.

Długość:

7,2 m

Szerokość:

2,38 m

Wysokość:

1,4 m

Ładowność:

do 25 t

Kubatura:

20-90 m3

Ciągnik siodłowy – naczepa chłodnia

Oferujemy transport towarów wymagających chłodzenia oraz neutralnych: artykułów spożywczych, kwiatów, środków farmakologicznych, itp. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami typu chłodnia, które gwarantują zachowanie określonej temperatury podczas przewozu.

Długość:

13,6 m

Szerokość:

2,45 m

Wysokość:

2,7 m

Ładowność:

22 t

Kubatura:

89,95 m3

Nasza flota

Odkryj innowacje w transporcie.

To prawda, że w Envio Group korzystamy z nowoczesnych pojazdów, które wyróżniają się niezawodnością, odpowiednią prędkością i sprawnym działaniem. Ponadto w poszczególnych samochodach można znaleźć wiele nowoczesnych rozwiązań, które znacznie przyspieszają transport towarów i wpływają na ich bezpieczeństwo, na przykład windy samozaładowcze, wózki paletowe czy specjalne chłodnie. Dzięki temu osoby korzystające z naszych usług zyskują pewność, że transport ładunków przebiegnie bez żadnych komplikacji i dotrze we wskazane miejsce o czasie.

Bezpieczny transport towarów na trasach międzynarodowych i krajowych

Oprócz tego dbamy o regularne kontrole wykorzystywanych do przewozu pojazdów. W efekcie możemy wykryć ewentualne nieprawidłowości przed wyruszeniem w drogę i tym samym zapobiec niebezpiecznym sytuacjom oraz opóźnieniom. Warto przy tym wspomnieć, że jeśli chodzi o transport tirem, zwracamy także szczególną uwagę na wielkość załadunku. Okazuje się bowiem, że zbyt duże obciążenie pojazdu mogłoby spowodować niespodziewane usterki i tym samym uszkodzenia przewożonych towarów.

Zobacz ładunki

Bezpłatna konsultacja

Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb. Podaj numer telefonu poniżej, a nasz konsultant zrobi to dla Ciebie.

Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu. Wyrażenie zgody jest wymagane. Dziękujemy! Wkrótce na podany numer zadzwoni konsultant.

Newsletter

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj informacje o najważniejszych wydarzeniach, promocjach oraz unikalnych ofertach.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK