ciagnik-samochodowy-przyczepa-enviogroup_bez-logo_envio-768x443

Przewóz materiałów wybuchowych

Transport materiałów wybuchowych jest dopuszczony wyłącznie w warunkach określonych specjalnymi przepisami. Envio Group, jako lider w branży transportowej oferuje kompleksowe usługi przewozu materiałów wybuchowych zgodnie z międzynarodowymi regulacjami ADR.

Envio Group – specjalistyczne przewozy materiałów wybuchowych

Przewóz międzynarodowy materiałów wybuchowych jest dozwolony tylko w przypadku użycia pojazdów spełniających wyśrubowane normy oraz posiadania odpowiednio wykwalifikowanej kadry pracowniczej. W Envio Group zatrudniamy kierowców o dużym doświadczeniu, gruntownie przeszkolonych w zakresie ADR. Pozwala im to skutecznie realizować powierzone im zadania, a także odpowiednio reagować w ewentualnych sytuacjach awaryjnych.

Nasze pojazdy charakteryzują się wytrzymałością i są właściwie przygotowane do przewozu materiałów wybuchowych, w zgodności ze wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Transport materiałów wybuchowych – jak go organizujemy?

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, dokładnie zapoznajemy się z potrzebami naszego usługobiorcy, w celu przygotowania dla niego zindywidualizowanej oferty. Dobieramy odpowiedni środek transportu wraz z obligatoryjnymi zabezpieczeniami. Drobiazgowo opracowujemy trasę przewozu, dbając o to, aby ładunek dotarł na miejsce w pełni bezpiecznie oraz na czas.
Transport materiałów wybuchowych, podobnie jak innych towarów ADR, wymaga skrupulatnej analizy. Musi spełniać wszystkie określone normy prawnie i być odpowiednio oznakowany. Oznakowanie pojazdów realizujemy za pomocą specjalnych nalepek informujących o przewożonych ładunkach ADR.

Przewóz materiałów wybuchowych – eksperci Envio pozostają do Twojej dyspozycji!

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Spedytorzy Envio są gotowi odpowiedzieć na każde Państwa pytanie dotyczące przepisów ADR w transporcie drogowym oraz organizacji przewozu ładunków specjalnych. Posiadamy szeroką wiedzę na temat transportu ADR, co pozwala nam na bezpieczne i efektywne przewożenie materiałów wybuchowych.
Transport tego typu to niezwykle odpowiedzialne zadanie, wymagające specjalistycznej wiedzy, zaawansowanego sprzętu oraz rygorystycznego przestrzegania przepisów.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać ofertę dostosowaną do wymagań Państwa branży!

Bezpłatna konsultacja

Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb. Podaj numer telefonu poniżej, a nasz konsultant zrobi to dla Ciebie.

Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu. Wyrażenie zgody jest wymagane. Dziękujemy! Wkrótce na podany numer zadzwoni konsultant.

Newsletter

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj informacje o najważniejszych wydarzeniach, promocjach oraz unikalnych ofertach.