Zobacz jak na co dzień
dbamy o ekologię w Envio Group

 

eco_icon1 1

flota aut
z silnikami
elektrycznymi

eco_icon2 2

segregacja
odpadów
w biurze

eco_icon3 3

elektroniczny
obieg
dokumentów

eco_icon4 4

rośliny
produkujące
tlen w biurze

eco_icon5 5

zbiórka
nakrętek
i baterii

eco_icon6 6

ograniczenie
zużywanej
energii elektrycznej

eco_icon7 7

dystrybutory
wody
dla pracowników

eco_icon8 8

wymiana rzeczy
"z drugiej ręki"
w obrębie firmy

eco_icon9 9

udział
w akcjach
proekologicznych

eco_icon10 10

ekologiczne
gadżety
reklamowe

eco_icon11 11

Eco
Edukacja
dla pracowników

eco_icon12 12

infrastruktura biura
przyjazna rowerom
oraz hulajnogom

Wydarzenia

Wspieramy wieloletni turniej z tradycjami Biały Miś

Wspieramy wieloletni turniej z tradycjami Biały Miś

Po raz kolejny wsparliśmy wieloletni turniej sportowy dla dzieci i młodzieży Biały Miś. Mistrzowskiego tytułu broniła „szesnastka”. I jak się okazało, uczniowie SP 16 znów byli w najlepszej formie. Po zaciętej walce wygrali finałowy turniej z dorobkiem 76 punktów. Cieszymy się, że możemy być częścią przedsięwzięcia, który zachęca młodzież do aktywności fizycznej.

Ekoakcja sadzenia drzew

Ekoakcja sadzenia drzew

Kolejny rok z rzędu włączyliśmy się w ekoakcję sadzenia drzew. Tym razem zorganizowana została w ramach Kampanii Społecznej 10-akcji na 10-lecie Envio Group.  Grupą świadomych i gotowych wziąć sprawy w swoje ręce ludzi, posadziliśmy ponad 400 sadzonek nowych drzew w bydgoskim nadleśnictwie.

Jesteśmy jeszcze bardziej eko! Od teraz pijemy bydgoską kranówkę

19 lipca 2023 r.

19 lipca 2023 r.

Jesteśmy jeszcze bardziej eko! Od teraz pijemy bydgoską kranówkę

Skład wody z kranu nie różni się od tego w butelkach, a często wypada korzystniej pod względem stężenia minerałów. Obejmuje m.in. cenne dla naszego organizmu: wapń, magnez, fosfor, sód, siarkę, miedź oraz potas. Ta niewielka zmiana nawyku przyczyniła się znacząco do produkcji plastiku i śladu węglowego. Przefiltrowaną wodą z sieci napełniamy nasze szklane butelki ecoenvio.

Oryginalna akcja sprzątania w wykonaniu Envio Group

Oryginalna akcja sprzątania w wykonaniu Envio Group

Chodzi o społeczną akcję sprzątania Kanału Bydgoskiego z kajaków. W sumie zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów śmieci. Ekoakcja została zorganizowana przy wsparciu Muzeum Kanału Bydgoskiego.

Poruszamy się po mieście elektrykiem

2 czerwca 2023 r.

2 czerwca 2023 r.

Poruszamy się po mieście elektrykiem

Do naszej floty aut dołączył Smart Electric. Ten mały niepozorny pojazd jest niezwykle praktyczny podczas poruszania się po mieście w służbowych sprawach. Do tego jest całkowicie elektryczny – neutralna emisja spalin przyczynia się do poprawy jakości powietrza w naszym mieście.

Dojazdy do pracy rowerem lub hulajnogą

28 października 2022r.

28 października 2022r.

Dojazdy do pracy rowerem lub hulajnogą

Wiemy jak istotna jest redukcja emisji CO2, dlatego w ramach działań pro ekologicznych promujemy dojazd do pracy rowerami oraz hulajnogami.

Specjalnie na tę okazję przystosowaliśmy infrastrukturę biura tak aby można było swobodnie zaparkować i naładować swój ekologiczny środek transportu.

Sadzenie drzew

07 października 2022r.

07 października 2022r.

Sadzenie drzew

Środowisko naturalne jest dla nas istotne, dlatego cyklicznie angażujemy się w inicjatywy, które przyczynią się do spowolnienia dynamicznych zmian klimatycznych. Oprócz ochrony obecnych lasów, na całym świecie trwa szereg projektów sadzenia drzew, mających zastąpić te już utracone. Pod profesjonalnym okiem Nadleśnictwa Jagodowo dołożyliśmy swoją cegiełkę, sadząc ponad 1500 sztuk drzew! To było dla nas niezwykłe przeżycie, które z pewnością zostanie z nami na długie lata.

Sprzątanie lasu

25 sierpnia 2022r

25 sierpnia 2022r

Sprzątanie lasu

Jak alarmują eksperci, a statystyki to potwierdzają, śmieci przybywa.

Dlatego w ramach inicjatywy ecoEnvio postanowiliśmy zorganizować, a następnie zaangażować się w akcję sprzątania śmieci. Wychodzimy z założenia, że każdy krok w kierunku czystego środowiska ma znaczenie, a dzięki projektowi i ogromnym pokładom energii zespołu Envio Group, bydgoski Myślęcinek był lżejszy o kilkanaście worków szklanych butelek, plastikowych pojemników czy innych porzuconych śmieci negatywnie wpływających na florę i faunę lasu.

Bezpłatna konsultacja

Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb. Podaj numer telefonu poniżej, a nasz konsultant zrobi to dla Ciebie.

Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu. Wyrażenie zgody jest wymagane. Dziękujemy! Wkrótce na podany numer zadzwoni konsultant.

Newsletter

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj informacje o najważniejszych wydarzeniach, promocjach oraz unikalnych ofertach.