Ładunki sypkie

Transport piasku / Ładunki niepakowane

Ładunki sypkie

Transport piasku / Ładunki niepakowane

Specjalizujemy się w realizacji zleceń na transport ładunków sypkich. Do przewozu tego typu towarów wykorzystujemy specjalistyczne pojazdy przystosowane do właściwości materiału. Przewozimy piasek, kruszywo budowlane, jak również inne materiały, które transportuje się najczęściej luzem, w beczkach, workach lub kontenerach.

Do Twojej dyspozycji pozostają nasi najlepsi spedytorzy i kierowcy, którzy profesjonalnie wykonają nawet najbardziej wymagające zlecenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie przygotujemy indywidualną wycenę Twojego transportu.

Dostarczymy ładunek na czas i bez uszkodzeń do celu, a Ty będziesz mógł zająć się dalszym rozwojem biznesu.

Bezpieczny transport ładunków sypkich

Wbrew pozorom transport ładunków sypkich wymaga od firmy przewozowej starannych przygotowań do trasy oraz odpowiedniego zabezpieczenia wszystkich materiałów. Okazuje się bowiem, że różnego rodzaju kruszywa są szczególnie narażone na uszkodzenie, zwietrzenie lub rozpylenie w wyniku zbyt wysokiej prędkości i nieszczelności nadwozia. Ponadto każdy transport wywrotką powinien wyróżniać się skuteczną ochroną przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, mróz czy silny wiatr.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportowych?

W Envio Group zapewniamy naszym klientom sprawny transport wywrotką ładunków sypkich. Dzięki temu, że każdy pojazd przechodzi regularne kontrole, a kierowcy wyróżniają się dużym doświadczeniem, transport piasku lub innego kruszywa przebiega bez żadnych komplikacji i nieplanowanych opóźnień. Ponadto warto wspomnieć o tym, że transport kruszywa dociera pod wskazany adres bez utraty na wartości – żaden ładunek nie jest zbrylony, zawilgotniały czy zwietrzony. Okazuje się to szczególnie ważne w przypadku materiałów budowlanych, które w wyniku złego przechowywania mogą łatwo stracić swoje właściwości.

Zobacz flotę

Bezpłatna konsultacja

Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb. Podaj numer telefonu poniżej, a nasz konsultant zrobi to dla Ciebie.

Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu. Wyrażenie zgody jest wymagane. Dziękujemy! Wkrótce na podany numer zadzwoni konsultant.

Newsletter

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj informacje o najważniejszych wydarzeniach, promocjach oraz unikalnych ofertach.