ciagnik-samochodowy-przyczepa-enviogroup_bez-logo_envio-768x443

Spedycja materiałów samozapalnych

Jako specjaliści w zakresie kompleksowych usług transportowych zajmujemy się między innymi realizowaniem przewozów substancji oraz materiałów niebezpiecznych.

Tak zwane materiały ADR dzielą się na 13 klas ze względu na rodzaj produktów niebezpiecznych, których transport podlega zasadom Umowy ADR. Klasa 4 obejmuje materiały samozapalne, to znaczy takie, które mogą wybuchnąć bez udziału innych substancji. Ich przewóz wymaga szczególnej ostrożności i wiedzy odnośnie ich przygotowania oraz zabezpieczenia podczas transportu.

Envio Group jako doświadczona firma logistyczna posiada odpowiednie zaplecze i grono specjalistów, zapewniając bezpieczny, zgodny z przepisami przewóz materiałów samozapalnych.

Profesjonalna spedycja materiałów samozapalnych

Gwarantujemy profesjonalną spedycję materiałów samozapalnych. Klasa ta obejmuje substancje piroforyczne oraz materiały i przedmioty zdolne do samonagrzewania.

Substancje piroforyczne są szczególnie podatne na samozapłon, reagując już przy niewielkim kontakcie z powietrzem, nawet w ciągu krótkiego czasu.

Z kolei materiały i przedmioty samonagrzewające się mogą ulec zapłonowi tylko w dużych ilościach i po dłuższym czasie. Wykazują one skłonność do samonagrzewania się po zetknięciu z powietrzem, bez konieczności dostarczania energii z zewnątrz. Jeżeli szybkość wytwarzania ciepła i jego kumulacji przewyższa tempo jego wydzielania, istnieje niebezpieczeństwo zaistnienia zjawiska samozapalenia się tych materiałów.

Zaufaj specjalistom od transportu materiałów samozapalnych!

Envio Group serdecznie zaprasza do współpracy w obszarze transportu materiałów samozapalnych. Nasz zespół specjalistów zapewni fachową opiekę nad Twoim ładunkiem przez cały czas trwania operacji logistycznej. Wyróżnia nas wysokiej klasy obsługa, a bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Utrzymujemy wyśrubowane standardy, pieczołowicie dbając o to, aby przewozy materiałów samozapalnych odbywały się zgodnie ze wszelkimi normami i przepisami.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb! Bezpieczny transport materiałów samozapalnych z Envio Group to gwarancja spokoju oraz dostarczenia nawet najbardziej wymagającego ładunku na czas i w nienaruszonym stanie.

Bezpłatna konsultacja

Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb. Podaj numer telefonu poniżej, a nasz konsultant zrobi to dla Ciebie.

Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu. Wyrażenie zgody jest wymagane. Dziękujemy! Wkrótce na podany numer zadzwoni konsultant.

Newsletter

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj informacje o najważniejszych wydarzeniach, promocjach oraz unikalnych ofertach.