Zdjęcie EFN-31
2018-06-10

EFN’19 to kolejna już edycja gali MMA i K1 w jednym miejscu.

Tym razem spotkamy się w Arenie w mieście Toruń przed 5 tysiącami widzów! Do klatki wejdzie znany już i broniący chwały Damian Domachowski! Damian w spektakularny sposób wyszedł z klatki podczas EFN'18 nokautując swojego przeciwnika, tym samym nie pozostając w niej pełnych 15 minut, jak zapowiadał. Naprzeciw niego w klatce stanie Łukasz Górecki. Ten pojedynek rodzi wiele kontrowersji i dzieli miasto Toruń na dwie połowy. Zobaczmy kto wyjdzie z klatki, a kto będzie w niej leżał! Po raz drugi w naszym oktagonie zobaczymy Janu Da Cruz, który w niejasny dla wielu z Was sposób wyszedł z klatki na noszach przegrywając pojedynek z Damianem Waluchem. Janu ma okazje i chce pokazać, ze potrafi wygrywać w EFN i zrobi to w spektakularny sposób. Come see the BEAST! Przed nami też długo wyczekiwany zawodowy debiut Anity Bekus! Ta zawodniczka The Shark Team z Łodzi, trenowana pod okiem Łukasza Zaborowskiego i Marcina Wrzoska jest gotowa aby pokazać, że klatka to jej naturalne środowisko! Przyjdźcie zobaczyć 110% Anity! Cała karta walk już niedługo na naszej stronie efn.pl oraz na profilach fb i insta: enviofightnight.

Bilety możecie zakupić w 3 wariantach:

Golden Circle to miejsce bezpośrednio przy klatce, gdzie możesz zobaczyć spektakularne knockouty i tryskająca krew z odległości nawet 1 metra. Ponadto otrzymujesz:
– osobne wejście
– nielimitowany catering
– nielimitowany dostęp do baru.

Bilet VIP i VIP1, które pozwolą Wam cieszyć się wspaniałą atmosferą na trybunie na płycie głównej, a wejdziecie na nią oddzielnym wejściem unikając czekania w kolejce.

Bilet normalny na trybunach, który pozwoli wam cieszyć się niezwykłą atmosferą wydarzenia i zobaczyć je na własne oczy.

Bezpłatna konsultacja

Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb. Podaj numer telefonu poniżej, a nasz konsultant zrobi to dla Ciebie.

Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu. Wyrażenie zgody jest wymagane. Dziękujemy! Wkrótce na podany numer zadzwoni konsultant.

Newsletter

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj informacje o najważniejszych wydarzeniach, promocjach oraz unikalnych ofertach.